Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

Paminėjome Šiaurės šalių bibliotekų savaitę

IMGP6723„Mes linkime gerų mokslo metų, nebijoti mokyklos bei susirasti daug gerų draugų, taip pat išmokti bendrauti su bendraklasiais ir mokytojais“, - linkėjo  mūsų gimnazijos penktokai Garmanui laiške, kurį rašė drauge su savo auklėtoja Rūta Kleinauskaite.  Jums turbūt kyla klausimas, kas tas Garmanas? Prieš porą savaičių galbūt nedaug kas iš mūsų gimnazijos būtų atsakęs į šį klausimą. Tačiau dabar jį jau pažįsta visi mūsų pradinukai, nes apie norvegų rašytojo Stian Hole kūrinį vaikams „Garmano vasara“ maždaug prieš savaitę sužinojo iš savo mokytojų, skaitė ištraukas iš šio kūrinio.

Lapkričio 18 dieną po penkių pamokų susirinkę į aktų salę pradinukai nuodugniau susipažino su minėtu autoriumi, pamatė bibliotekininkės Ritos Gaučienės paruoštas skaidres bei knygų, kurias parašė Šiaurės šalių rašytojai, parodą. Penktokai dar kartą perskaitė ištraukas apie Garmano paskutinę nerūpestingos vaikystės vasarą prieš mokyklą. Šiemet minint Šiaurės šalių bibliotekų savaitę pagrindinė tema buvo ATEITIS. Išklausę skaitymo pradinukai ant skirtukų piešė su šia tema susijusius įvairiausius vaizdelius, simbolius, bandė pavaizduoti šešiamečio berniuko, pagrindinio kūrinio veikėjo, arba savo nuotaiką rengiantis naujam gyvenimo etapui – mokyklai. Pradinukai tai atliko labai noriai. Ramiai sugulė salelėje ant grindų ir grupėmis po du ar šešis septynis dalijosi įspūdžiais, piešė. Penktokai rašė laišką apie savo patirtį mokykloje, pasakojo, kaip įveikti sunkumus, kaip elgtis, kad nereikėtų mokykloje nieko bijoti. Renginio pabaigoje bibliotekininkė Rita visiems dalyviams padėkojo ir įteikė po nedidelį dovanų krepšelį. Dabar miela užsukti į knygų šventovę, nes dėmesį traukia ant stalo išdėlioti labai spalvingi, vaikiškai ryškūs pradinukų skirtukai. Ir jiems patiems smalsu čia užbėgti pasižiūrėti ne tik į savo, bet ir į bendraklasių, draugų, brolių ar seserų  piešinukus.

Lietuvių kalbos mokytoja Stefanija Vaičiulienė