Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

Mokyklos Tūkstantmečio vaikai

ImageTūkstantmečio vaikai renkami ne tik televizijos projektuose. Panašus konkursas-projektas „Mes – Lietuvos vaikai“ prieš atostogas vyko ir mūsų mokykloje. Jį surengė pradinių klasių mokytojos Dalia Raustienė, Alma Mikalauskienė, Mėta Stonienė, Irena Taujenienė, Violeta Stankevičienė ir Irma Gedgaudienė.
Šiuo renginiu pirmiausia norėta prisidėti prie Lietuvos tūkstantmečio paminėjimo. Be abejo, buvo ir kitų tikslų –ugdyti vaikų tautiškumo jausmus, skatinti kūrybiškumą, žinių siekimą ir gebėjimą jas panaudoti.
Projekto atidarymo dieną skambėjo dainos ir eilės apie Lietuvą. Vėliau visi mokinukai – nuo pirmoko iki ketvirtoko – klasėse rašė dailyraštį „Rašau tau, mano gimtine“. Kartu su savo vaikais prie liniuotų popieriaus lapų palinko ir į renginį atėjusios jų mamos. Darbai buvo iškabinti specialiai įrengtame stende mokyklos vestibiulyje.

Net dvi dienas vyko konkursai, kuriuose buvo renkami mokyklos Tūkstantmečio vaikai: pirmokas, antrokas, trečiokas ir ketvirtokas. Lygiai kaip ir analogiškame televizijos konkurse, mažieji kalvariškiai atsakinėjo į klausimus. Į pusfinalį klasės buvo delegavusios po aštuonis vaikus, kurie susirungė žiniomis, kaip sakoma, iš bendro išsilavinimo. O jau finale susitiko iš klasės po du sumaniausius, kurie į klausimus atsakinėjo pagal pasirinktas temas. Po gana nelengvų intelekto kovų komisija išrinko keturis, kurie tikrai verti vadintis mokyklos Tūkstantmečio vaikais. Tai pirmokė Evelina Brezgytė, antrokė Aušra Vitaitė, trečiokė Gabrielė Grikštaitė ir ketvirtokas Tautvydas Jankus.
Be Tūkstantmečio pradinuko rinkimų, kiti jauniausieji mokyklos mokiniai rungėsi raiškiojo skaitymo konkurse „Atverkim sparnuotojo žodžio skrynią“. Iš dvylikos skaitovų išrinkti geriausi: pirmoji vieta skirta Editai Kikilaitei, antroji atiteko Rimgaudui Petrauskiui, trečioji – Akvilei Šideikaitei.
Lietuvos tūkstantmečiui skirta renginių savaitė buvo gausi ne tik renginių, bet ir dosni apdovanojimų. Padėkos raštus gavo 34 pradinukai, dalyvavę piešinių konkurse „Kas man esi, Lietuva“. Jų darbeliai papuošė vieną iš mokyklos stendų. Apdovanotas 21 dailyraštį rašęs pradinukas ir 8 aktyviausiai savaitės renginiuose dalyvavusios mamos.
Pirmą kartą mokykloje surengtas toks spalvingas visą savaitę trukęs projektas sulaukė ne vien administracijos, kolegų mokytojų ir pradinukų tėvelių dėmesio. Pasižiūrėti konkursų mielai atėjo ir vyresniųjų klasių mokiniai, kurie, pavyzdžiui, stebėdami Tūkstantmečio pradinuko konkursus, turėjo progos pasitikrinti ir savo žinias. O kai kas net garsiai prisipažino, kad mielai pasivaržytų žiniomis su savo bendraamžiais.

Nuotraukos fotoalbume.