Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

Raštingiausių pradinukų konkursas

P1270079Balandžio 3 d. Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla sulaukė gausaus būrio svečių. Čia vyko rajoninis pradinių klasių lietuvių kalbos konkursas „Raštingiausias pradinukas“. Vertinimo komisijos laukė rimtas darbas, nes savo jėgas rašyboje išbandyti atvyko net 40 pradinukų – po vieną pirmoką, antroką, trečioką ir ketvirtoką – iš Senamiesčio, Žemaičių Kalvarijos, Alsėdžių vidurinių, Platelių gimnazijos, A. Jucio, Babrungo, Stalgėnų, Žlibinų, Stanelių pagrindinių mokyklų bei Grumblių pradinio ugdymo skyriaus, Prūsalių mokyklos-darželio. Vaikai savo amžiaus grupėse rašė diktantą.  
Pirmąsias vietas užėmė pirmokas Giedrius Meškauskas iš Plungės Senamiesčio vidurinės mokyklos, antrokė Emilija Kulšytė iš Platelių gimnazijos, trečiokė Deimantė Saudargaitė iš Alsėdžių vidurinės mokyklos Grumblių pradinio ugdymo skyriaus ir ketvirtokės Erika Sabaliauskaitė iš Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos bei Gintarė Lipskytė iš Prūalių mokyklos-darželio.
P1270083Antras vietas užėmė pirmokas Vytautas Leliuga iš Babrungo pagrindinės mokyklos, antrokė Raminta Trakumaitė iš Prūsalių mokyklos-darželio, trečiokė Evelina Tarasevičiūtė iš Alsėdžių vidurinės mokyklos ir ketvirtokė Ieva Paulauskaitė iš Babrungo pagrindinės mokyklos.
Trečias vietas užėmė pirmokė Saulė Maslauskaitė iš Stalgėnų pagrindinės mokyklos, antrokė Reda Stonkutė iš Babrungo pagrindinės mokyklos, trečiokas Žymantas Petreikis iš Akademiko A. Jucio pagrindinės mokyklos ir ketvirtokas Robertas Kurmis iš Alsėdžių vidurinės mokyklos Grumblių pradinio ugdymo skyriaus.
Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais už parodytas pastangas ir gimtosios kalbos puoselėjimą, o nugalėtojai savo amžiaus grupėse dar gavo ir dovanų pasakų  knygutes bei konkurso rėmėjo – Seimo nario Jurgio Razmos dovanėlių.
Konkursą organizavo Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Alma Mikalauskienė ir Alsėdžių vidurinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Alma Tipšienė.