Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

Pradinių klasių renginiai

Velykėlės su močiute

FB IMG 1556606438241Jau ne pirmus metus VŠĮ „Bruneros“ ir gimnazijos socialinė pedagogės Gitanos Jurčienės iniciatyva gimnazijos pradinukai džiugiai ir nuotaikingai pasitinka šv. Velykas. Ta proga gimnazijoje apsilanko močiutės, kurios kartu su savo anūkėliais ruošiasi artėjančioms šventėms.
Balandžio 16 d. popietė  „Velykėlės su močiute „Rid rid rid margi margučiai“ prasidėjo pradinukų nuotaikingais šokiais, buvo kalbama apie šv. Velykų prasmę, aptariami papročiai, bet svarbiausias akcentas- močiučių ir anūkų margučių marginimas. Kiekvienos klasės mokinukai su savo viešniomis juos dabino įmantriausiomis spalvomis, piešiniais, puošė šakelėmis ir žolelėmis. Kai darbas baigėsi, laukė margučių parodėlė-pristatymas, kaip sekėsi atlikti puošybos darbus, kokią techniką panaudojo.

Skaityti daugiau: Velykėlės su močiute

„Raštingiausias pradinukas“

56759179 2236257996636415 7831773818015186944 n

Balandžio 10 d. vykusiame rajoniniame 1-4 klasių mokinių lietuvių kalbos konkurse „Raštingiausias pradinukas“ mūsų gimnazijai atstovavo antrokas Erikas Narkus, trečiokė Goda Pociutė ir ketvirtokas Lukas Puidokas. Sėkmė lydėjo trečiokę Godą Pociutę, kuri savo amžiaus grupėje užėmė II vietą. Sveikiname mokinę ir jos mokytoją Dalią Raustienę.

Skaityti daugiau: „Raštingiausias pradinukas“

„Raštingiausias pradinukas“

dalyviaiJau devintus metus Plungės rajono 1-4 klasių mokiniai renkasi į lietuvių kalbos konkursą „Raštingiausias pradinukas“ išsiaiškinti, kuris iš jų raštingiausias.
Idėja pasiteisino ir kiekvieną pavasarį rajono pradinių klasių mokytojai žino, kad Žemaičių Kalvarijoje arba Alsėdžiuose vyks rajono 1- 4 klasių mokinių tradicinis lietuvių kalbos konkursas „Raštingiausias pradinukas“.
Šiemet konkursas vyko balandžio 10 d. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje, kur konkurso dalyvius šeimininkai pasveikino nuotaikingais muzikiniais kūriniais, sėkmės jiems linkėjo ir gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui, pavaduojantis gimnazijos direktorių, Regimantas Kavaliauskas.
Susikaupę raštingiausiais norintys tapti pradinukai  netruko kibti prie užduočių, o jas pabaigus - į darbus kibo komisija.

Skaityti daugiau: „Raštingiausias pradinukas“

Kvadrato varžybos

ApdovanojimaiSausio 25 d. Šakiuose vyko 3-4 klasių tarpzoninės kvadrato varžybos. Susitiko ir savo jėgas išbandė Šakių rajono Griškabūdžio ir Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijų bei Klaipėdos rajono Vėžaičių progimnazijos komandos.
Vyko įnirtingos kovos, nė viena komanda nenorėjo būti nugalėta, tačiau sportinė sėkmė nulėmė. Pirmą vietą iškovojo šeimininkai - šakiškiai, antroji vieta atiteko - Vėžaičių komandai, o trečioji - kalvariškiams. Sveikiname: Eigirdą Lakačauską, Gintą Simonavičių, Modestą Slavinskį, Milgaudą Perminą, Auksę Taujenytę, Skaistę Bigelytę, Gabrielę Daukintytę, Ugnę Vedėnėjėvaitę, Godą Pociutę. Už nuoširdžią pagalbą dėkojame ir trenerei Danutei Zaleskienei.

Skaityti daugiau: Kvadrato varžybos

Kalėdinė pirmokų krikštynų šventė

Pirma nuotraukaGruodžio 21 d. mūsų mažiesiems pirmokėliams buvo neeilinė diena. Į klasę atėjo Didysis Nykštukas - Kalėdų Senelio padėjėjas. Jis norėjo patikrinti, kaip pirmokai išmoko skaityti, rašyti, skaičiuoti, kaip jie draugauja ir žaidžia. Didysis Nykštukas kiekvienam pirmokui uždavė po labai pirmokiškai sunkų klausimą, į kurį atsakę galėjo keliauti Kalėdų Senelio taku. O takelis pirmokus atvedė į antrokų klasę. Šie linksmai pasitiko naujus draugus: pašokdino, pažaidė kartu, palinkėjo gerai mokytis ir būti draugiškiems. Iš antrokų klasės pirmokėliai nuskubėjo pas trečiokus. O trečiokai pasekė ir suvaidino pasaką „Grybų lietus“, palinkėjo mylėti knygelę. Ketvirtokų klasėje pirmokai klausėsi kalėdinių dainų, šoko Didžiojo Nykštuko mėgstamiausią šokį. Pirmokėliai prisiekė, kad gerai mokysis, skaitys knygeles, bus draugiški, linksmi. Didysis Nykštukas visas jų priesaikas pažadėjo perduoti Kalėdų Seneliui.

Skaityti daugiau: Kalėdinė pirmokų krikštynų šventė