Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Nuorodos

Skaitliukai

Pradinių klasių renginiai

3-4 klasių rajoninės kvadrato varžybos

IMG 1568Lapkričio 8 d. vyko 3-4 klasių rajoninės kvadrato varžybos, kurios ne tik pareikalavo sportinio ryžto, susikaupimo, energijos, bet ir suteikė  didžiulį džiaugsmą. Mūsų gimnazijos 4 klasės mokinių komanda iškovojo I VIETĄ.  Laimėjimas - tai kelias į zonines kvadrato varžybas, kurios vyks Akmenės rajone.
Nuoširdų ačiū tariame komandos nariams: Skaistei Bigelytei, Auksei Taujenytei, Ugnei Vedėnėjevaitei, Gabrielei Daukintytei, Godai Pociutei ( 3 kl.), Eigirdui Lakačauskui, Gintui Simonavičiui, Justui Čiteikiui, Modestui Slavinskiui, Gabrieliui Jakomui ir mūsų gerajai pagalbininkei  trenerei Danutei Zaleskienei.

Skaityti daugiau: 3-4 klasių rajoninės kvadrato varžybos

Pasaulinė rankų higienos diena

1 4 kl (12)Pasaulinės rankų higienos dienos  tikslas — atkreipti dėmesį į rankų higienos svarbą, todėl visą gegužės mėnesį Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijoje vyko renginiai, skirti rankų higienai. Pirmiausia pradinių klasių mokiniai išklausė paskaitą „Bakterijos, virusai, mikrobai ant mūsų rankų“. Be to, vaikai žiūrėjo iliustracijas apie mikrobus, gyvenančius ant nešvarių rankų, atliko bandymą su Petri lėkštele.  Kiekvienas mokinys  paliko rankos piršto atspaudą lėkštelėje, o po savaitės stebėjo išaugintas mikrobų kolonijas, susipažino su jų sukeliamomis ligomis. Lėkštelės nešvarioje dalyje mokiniai  matė įvairių bakterijų ir grybelių kolonijas. Sužinojo, kad kiekvienos rūšies kolonija priklauso skirtingai bakterijų ar grybelių atmainai..

Skaityti daugiau: Pasaulinė rankų higienos diena

Sveiki dantys – spindinti šypsena

DSC02224Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijoje visuomenės sveikatos priežiūros specialistė pradinių klasių mokiniams vedė paskaitas tema „Sveiki dantys – spindinti šypsena“. Tikslas – burnos higienos įgūdžių mokymas. Atlikdami žodines užduotis bei praktines veiklas moksleiviai turėjo galimybę susipažinti su burnos higienos priemonėmis, papasakoti apie savo turimas ir naudojamas burnos higienos priemones.
Vaikai buvo supažindinti su taisyklingos burnos higienos principais bei pamokyti, kaip dantukus išlaikyti sveikus. Visų pirma, buvo išaiškintos dantukų funkcijos, priminta, kam jie reikalingi ir kodėl yra svarbu turėti juos sveikus. Manekeno pagalba vaikai galėjo vizualiai matyti, koks yra taisyklingas dantų valymas bei patys pabandyti pakartoti regėtus judesius.

Skaityti daugiau: Sveiki dantys – spindinti šypsena

Pradinukų Olimpinė diena

IMGP4008Pasakų personažai - Tauškaliukas ir Makaliukas - gegužės 16 d. sukvietė 1-4 klasių mokinukus į Olimpinę dieną. Ta diena buvo kupina ne tik kaitrių saulės spindulių, bet ir staigmenų, kurios džiugino mažųjų sportininkų širdeles.
Šventės pradžioje pasimankštinę, „pažadinę“ vieni kitus, pradinukai pasuko miestelio centro link, kur savo ištvermę išbandė bėgimo apie tvenkinį rungtyje. Kol pasiekė bėgimo finišą, šiek tiek ir pavargo, tačiau noras sportuoti buvo galingesnis.

Skaityti daugiau: Pradinukų Olimpinė diena

Kitokios pamokos

IMGP3496Balandžio 23 d. mūsų gimnazijos pradinukams vyko dvi netradicinės pamokos. Į muzikos pamoką atvyko pats piratų kapitonas Flintas (dainų autorius, aktorius - atlikėjas Saulius Vilius Bartaška), kuris jau 17 metų džiugina vaikus ir jų tėvelius savo įvairiapuse veikla. Jos pagrindinis tikslas - dovanoti džiaugsmą, ugdyti vaikų muzikinį skonį, kūrybiškumą, iniciatyvumą, jaustis saugiai tarp bendraamžių, būti pastebėtiems ir įvertintiems, rasti šviesią Vaikystės šalį. Piratų kapitonas Flintas vaikams padainavo savo naujausias dainas iš albumo „Metų traukinukas“. Bet mokinukai nenuobodžiavo, o kartu su kapitonu Flintu dainavo, šoko, linksmai plojo.

Skaityti daugiau: Kitokios pamokos