Šios dienos vardadieniai:

Nuorodos

Skaitliukai

ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS MOTIEJAUS VALANČIAUS GIMNAZIJOS ORIENTACININKĖMS - BRONZA

61139278 1352820568208708 6296738960097935360 nGegužės 7 d.vyko Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų orientavimosi sporto varžybos. Mokiniai varžėsi, kuriai mokyklai teks garbė atstovauti rajonui 2018–2019 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose. Čia nugalėjo Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos merginų ir vaikinų komandos: Saulė Vilniūtė, Vika Žvirzdinaitė, Monika Preibytė, Valdonė Preibytė, Oksana Stongvilaitė, Martynas Vaškys, Audrius Jasmontas, Saulius Jasmontas, Arnas Raišutis(dėl traumos finale pakeitė Vitalijus Kaveckas), Mantas Vaškys.
Finalinės varžybos vyko gegužės 23 d. Marijampolėje. Jose varžėsi net 36 geriausios bendrojo lavinimo mokyklų komandos iš visos Lietuvos.  Orientavimosi sprinto trasos buvo suplanuotos puikiame miesto centre. Merginoms teko įveikti trasą 2,5 km su13 kontrolinių punktų. Šioje trasoje nugalėtoja tapo Saulė Vilniūtė.

Tarp merginų komandų I vietą iškovojo Kauno Palemono gimnazijos komanda, II vietą laimėjo Šiaulių Didždvario gimnazijos komanda ir III vieta atiteko Plungės r. Žemaičių Kalvarijos M. Valančiaus gimnazijos komandai.
Vaikinams teko įveikti 3,0 km trasą su 16 kontrolinių punktų.
Kauno „Saulės“ gimnazijos vaikinų komanda iškovojo I vietą, Panevėžio r. Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos komanda - II vietą, Vilniaus Valdorfo -  III vieta. Nors kalvarijiškių vaikinų komanda nelaimėjo prizų, tačiau stengėsi ir finale užėmė VI vietą.