Šios dienos vardadieniai:

Nuorodos

Skaitliukai

Krepšinio turnyras

IGP5673Vasario 15 d. mokykloje vyko krepšinio turnyras Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Buvo pakviestos penkios komandos, o atvyko trys: Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio vidurinės mokyklos, Barstyčių vidurinės mokyklos ir Platelių gimnazijos komandos.
Turnyras vyko ratų sistema. Kiekviena komanda sužaidė po 3 rungtynes. Jos buvo atkaklios, todėl žiūrovų širdžiai malonios.
Pirmąją vietą iškovojo Šaukėnų vidurinės mokyklos komanda, antrieji liko Plateliškiai, trečią vietą užėmė Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos komanda, ketvirtą – barstytiškiai krepšininkai.
Pertraukų metu vyko tritaškių ir baudų metimo varžybos. Tritaškių konkurse taikliausias buvo E. Kaunas (Plateliai), jis apdovanotas laikrodžiu. Antra vieta atiteko V. Jungbliutui (Šaukėnai), trečia – E. Daniui (Plateliai).

Baudų metimo konkurse pirmas buvo A. Puidokas (Barstyčiai), jis apdovanotas šachmatais; antras – S. Mikalauskas (Žemaičių Kalvarija), trečias – D. Jucys (Plateliai). Dėl trečios vietos teko pasirungti, ir po atkaklios kovos D. Jucys įmetė net 14 baudų iš eilės.
Komanda nugalėtoja apdovanota pereinamuoju prizu, o komandų prizininkių žaidėjai – medaliais.