Nuorodos

Skaitliukai

Stalo teniso varžybos

Komandinės stalo teniso pirmenybės

100 3796Šių metų balandis – mokyklos stalo teniso mėnuo. Iš viso varžybose dalyvavo 24 moksleiviai, sudarę 8 komandas (5–6 klasių mergaitės ir 7, 8, 9b, 11, ir 12 klasių berniukai).
Mergaičių grupėje 5:4 nugalėjo šeštokės (N. Paulauskaitė, G. Jazdauskaitė, L. Paulauskytė).
7–9 klasių berniukų grupėje pirmavo aštuntokai (S. Gricius, I. Videika, S. Jazdauskas), antra buvo 9b klasės komanda (V. Lingys, D. Juška, K. Liškus), treti liko septintokai (E. Gailius, T. Mickus, D. Vilkas).

10–12 klasių vaikinų grupėje geriausiai pasirodė aštuntokai (S. Gricius, S. Jazdauskas, D. Juška), antri liko dvyliktokai (E. Butkus, M. Alminas, M. Žadeikis), treti – vienuoliktokai (D. Astrauskas, A. Finikovas, E. Galminas).

Asmeninės stalo teniso pirmenybės

Šiose varžybose dalyvavo 12 moksleivių. Jie buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes: 7 – 9 klasės ir 10 – 12 klasės.7 – 9 kl. grupėje pirmąją vietą užėmė Stasys Gricius, antras buvo Svajūnas Jazdauskas, trečias – Viktoras Lingys.10 – 12kl. grupėje pirmą vietą iškovojo Mindaugas Alminas, antrą – Stasys Gricius, trečią – Rimvydas Alminas.