Šios dienos vardadieniai:

Nuorodos

Skaitliukai

Pergales atidavėm svečiams

IMGP8907Sausio 13 dieną Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos sporto salėje vyko krepšinio varžybos 3x3 ir 5x5, kuriose varžėsi mūsų ir Barstyčių vidurinės mokyklos berniukų bei merginų komandos.
Pirmosios rungtynės vyko 5x5, kuriose kovojo berniukai. Rungtynės buvo labai atkaklios ir įtemptos, Barstyčių berniukai pradėjo pirmauti jau rungtynių pradžioje, o susitikimo viduryje jau turėjo 20 taškų persvarą. Tačiau mūsų komanda nenuleido rankų ir atkakliai ėmė vytis varžovus. Po kelių staigių atakų skirtumas sumažėjo perpus, likus 1 minutei iki rungtynių pabaigos komandas skyrė tik 5 taškai. Deja, mūsų komandai pritrūko laiko persverti rezultatą, tad varžovų berniukų komanda šventė pergalę 46:43.
Antrose rungtynėse jėgas išbandė merginų komandos. Kaip vėliau paaiškėjo, čia ir vėl sėkmė nusišypsojo Barstyčių vidurinės mokyklos sportininkams. Visų rungtynių metu pirmavusios ir pergalės nepaleidusios Barstyčių merginos laimėjo taip pat trimis taškais – 37:34. Mūsų komanda paskutiniame – ketvirtame – kėlinyje bandė išplėšti pergalę greitomis atakomis, bet krepšys buvo tarsi užrištas, ir metimai skriedavo pro šalį.
Vėliau vyko 3x3 varžybos, kuriose kalvariškių vaikinų komanda nesunkiai įveikė varžovus rezultatu 11:8. Deja, mūsų merginoms vėl nepasisekė, jos nusileido rezultatu 0:8. Gal būt tai atsitiko todėl, kad jautėsi nuovargis, nes joms teko žaisti ir rungtynėse 5x5.