Pamokų laikas

1 - pamoka: 8:30 - 9:15 
2 - pamoka: 9:25 - 10:10 
3 - pamoka: 10:20 - 11:05 
4 - pamoka: 11:35 - 12:20
5 - pamoka: 12:30 - 13:15 
6 - pamoka: 13:20 - 14:05 
7 - pamoka: 14:10 - 14:55 
8 - pamoka: 15:00 - 15:45

Informacija

Šios dienos vardadieniai:

Nuorodos

Skaitliukai

Projektas „Pažink valstybę“

DSC 0038Nusprendę dalyvauti projekte „Pažink valstybę“, mes, I-II g klasių mokiniai, gavome vieną iš daugelio valstybės valdymo sričių - ekonomiką ir finansus, tada  išsikėlėme bendrą tikslą- nusprendėme sužinoti, ar įmanoma gauti finansavimą sporto ir sveikatingumo įrengimams įsigyti Žemaičių Kalvarijoje.
Šio projekto tikslas - paskatinti mokyklos bendruomenę imtis pilietinės atsakomybės ir bendradarbiaujant su valstybės institucijomis spręsti aktualias visuomenei problemas. Vykdydami projektą mokiniai pristato savo iškeltą problemą, argumentuodami, kodėl tai yra problema, ir pateikia savo siūlomus sprendimus.


Projektą sudaro trys etapai. Mes jau įvykdėme du etapus. Vykdydami pirmą etapą,  susitikome su gimnazijos direktoriumi Z. Garbenčiumi ir aptarėme pasirinktą problemą. Spalio 19 d. susitikome su miestelio seniūnu - L. Griciumi. Svečiuodamiesi seniūnijoje aptarėme Žemaičių Kalvarijai skirtą biudžetą, jo paskirstymą. Domėjomės, kaip gauti finansinę paramą bei išreiškėme savo pageidavimus seniūnui.
Vykdydami projekto antrąjį etapą - lapkričio 14 d. susitikome su Plungės raj. Savivaldybės atstovais: finansų ir biudžeto skyriaus vedėja D. Mažeikiene bei ekonomikos, finansų ir biudžeto komiteto pirmininku A. Pečiuliu.
Bendraudami su rajono savivaldybės atstovais aptarėme Plungės rajono bei visos Lietuvos biudžetą. Aptarėme sporto įrenginių kainas. Svečiai mums pasiūlė pasinaudoti norvegų investiciniais fondais paramai gauti.
Trečiasis etapas ir mūsų galutinis tikslas yra nuvykti į Vilnių, pristatyti savo problemą ir gauti specialistų patarimą, kaip ją spręsti Žemaičių Kalvarijoje.